علت جمع نشدن آب در ماشین لباسشویی پاکشوما

علت جمع نشدن آب در ماشین لباسشویی پاکشوما

برند پاکشوما یکی دیگر از برندهای تولید کننده لوازم برقی خانگیست که حتماً شما انواع آن را می‌شناسید. ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از پرطرفدارترین محصولات این برند است اما باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که ممکن است این ماشین لباسشویی هم مانند دیگر لوازم برقی دچار عیب و ایراد شود. هرگونه مشکل در ماشین لباسشویی‌ها قابل تعمیر است. مهم‌ترین اقدامی که باید در این زمینه انجام گیرد نحوه عیب یابی آن است. یکی از رایج‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما جمع نشدن آب در ماشین لباسشویی است در این صورت شست و شو و آبکشی لباس‌ها با مشکل مواجه می‌شود. این ایراد ممکن است بر اثر عوامل مختلفی پیش آید. اگر شما هم می‌خواهید علت جمع نشدن آب در ماشین لباسشویی پاکشوما را بدانید دعوت می‌کنیم که به ادامه این مطلب توجه فرمایید.

دلایل جمع نشدن آب در ماشین لباسشویی پاکشوما

گاهی ممکن است بر اثر استفاده مداوم در طی سالیان طولانی و یا بر اثر ضربه و آسیب به بدنه ماشین لباسشویی متوجه ایراد و خرابی در آن شوید. گاهی ممکن است با مشکل جمع نشدن آب در ماشین لباسشویی مواجه شوید که بر اثر خرابی و اختلال در قطعات و تجهیزات مختلف ماشین لباسشویی است که به صورت موارد زیر دسته‌بندی نموده‌ایم:

  • اختلال در برق ورودی ماشین لباسشویی

گاهی ممکن است برق داخلی ماشین لباسشویی دچار نوسان یا اتصال شود. در مواردی هم ممکن است اتصالات ماشین لباسشویی به خاطر ساعات اوج مصرف انرژی باشد، که در این صورت اتصالات کوتاه رخ داده و مانع برق رسانی به قسمت‌های مختلف ماشین لباسشویی می‌شود از این رو دستور آبکشی کردن صادر نشده و آب درون مخزن و ماشین لباسشویی جمع نمی شود. برای رفع چنین مشکلی می‌توانید از ساعاتی که افت مصرف انرژی وجود دارد مانند ساعات نزدیک به صبح برای شستشوی لباس‌ها استفاده کنید. همچنین می‌توانید از تعمیرکاران نمایندگی پاکشوما در رشت کمک بخواهید در جهت معاینه فنی ماشین لباسشویی شما اقدام کنند و در کوتاه‌ترین زمان مشکل عیب یابی نموده و آن را تعمیر کنند.

  • مشکل در شلنگ ورود و تخلیه آب

حتماً تاکنون برای شما هم پیش آمده که شاهد جمع نشدن آب در ماشین لباسشویی خود باشید. یکی از رایج‌ترین ایراداتی که ممکن است برای لباسشویی پاکشوما ایجاد شود مربوط به شلنگ ورود و تخلیه آب آن است. گاهی ممکن است شلنگ پاره یا از جایگاه اصلی خارج شده باشد، در چنین شرایطی قطعاً نشتی آب را از اطراف ماشین لباسشویی مشاهده خواهید نمود. برای رفع چنین مشکلی می‌توانید از طریق نمایندگی پاکشوما در رشت برای تعویض شلنگ ورود و تخلیه آب اقدام کنید همچنین می‌توانید از تعمیرکاران بخواهید که ماشین لباسشویی را چک کنند تا ایراد اصلی آن را بیابند. در این صورت شما تعمیرات را به موقع انجام داده و از هزینه‌های گزاف بابت خرید ماشین لباسشویی جدید راحت می‌شوید.

  • خرابی برد و تایمر ماشین لباسشویی پاکشوما

در مواردی ممکن است ضربه و آسیب به ماشین لباسشویی یا اتصالات برقی سبب خراب شدن برد ماشین لباسشویی پاکشوما شود. اگر برد ماشین لباسشویی دچار مشکل شود سیستم برق رسانی آن به طور کامل دچار مشکل شده و دستور آبکشی داده نخواهد شد. در این صورت آبی هم درون ماشین لباسشویی جمع نمی‌شود و آبکشی صورت نمی‌گیرد. علاوه بر آن خراب شدن تایمر ماشین لباسشویی پاکشوما می‌تواند دردسرساز باشد. زمانی که تایمر با مشکل مواجه شود اعمال و شست و شوی ماشین لباسشویی هم با مشکل مواجه می‌شود و دستور آبکشی ممکن است اصلاً اعمال نشود. در مقابل آبی هم جمع نشده و آبکشی مختل خواهد شد. برای رفع چنین مشکلی باید جهت تعمیر برد و تایمر ماشین لباسشویی اقدام شود که این کار توسط نمایندگی پاکشوما در رشت امکان‌پذیر خواهد بود.

  • خراب شدن هیدروستات ماشین لباسشویی پاکشوما

همانطور که می‌دانید هیدروستات بخش مهم و جالب توجهی در ماشین لباسشویی ایفا می‌کند. میزان آبی که در مخزن ماشین لباسشویی قرار دارد توسط هیدروستات اندازه‌گیری شده و کم یا زیاد بودن آن باعث ایجاد دستور برای ورود یا خروج آب خواهد شد. اگر در مواردی متوجه شوید که آب در ماشین لباسشویی پاکشوما جمع نشده نشان از خراب شدن هیدروستات دارد که نتوانسته میزان آب را اندازه‌گیری کند. بنابراین آب کمتر از حد معمول بوده و دستور ورود آب داده نشده، برای رفع چنین مشکلی باید به تعمیرکاران نمایندگی پاکشوما در رشت مراجعه نموده و از آنها بخواهید که هیدروستات ماشین لباسشویی را تعمیر و در صورت تعمیر نشدن آن را تعویض کنند.

نمایندگی پاکشوما در رشت

همه افرادی که به عنوان تعمیرکار و پرسنل در نمایندگی پاکشوما رشت فعالیت می‌کنند کاملاً قابل اعتماد و با تجربه هستند. چنین افرادی تحصیلات و آموزش‌های لازم را در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی و محصولات دیگر پاکشوما گذرانده‌اند. سرعت عمل این افراد در عیب یابی و تعمیر دستگاه‌های مختلف بسیار بالا بوده و بهترین خدمات را به مشتریان خود با برخوردی عالی و هزینه‌ای مناسب ارائه می‌دهند. کافیست با شماره تماس‌های موجود تماس بگیرید و جهت دریافت مشاوره و راهنمایی اقدام کنید؛ همچنین دستگاه مورد نظر را به نمایندگی پاکشوما در رشت ببرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت کاملاً سالم تحویل بگیرید.

نتیجه‌گیری

ایراد و خرابی ممکن است در هر لوازم برقی خانگی ایجاد شود اما باید به سرعت این ایرادات تشخیص داده شده و تعمیر شود تا موجب ایجاد مشکلات بزرگتر نشده و شما را مجبور به خرید دستگاه جدید نکند. به همین منظور توصیه ما این است اگر علت جمع نشدن آب در ماشین لباسشویی پاکشوما را نمی‌دانید ممکن است به خاطر خرابی هیدروستات، بر،  تایمر، شلنگ و حتی اتصالات برق آن باشد که تعمیرکاران نمایندگی پاکشوما در رشت می‌توانند به سرعت آن را تعمیر کرده و به شما تحویل دهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.