شرکت خدمات تعمیرات تکنوگیل

راه‌های زیادی برای سرویس و تعمیر لوازم برقی وجود دارد که مجموعه تکنوگیل با ارائه بهترین خدمات در این راستا گام برداشته است.

خرابی لوازم برقی منزل برای هر شخصی ممکن است پیش بیاید ولی استفاده از بهترین ابزار برای تعمیر لوازم برقی برای هر شخصی ممکن نخواهد بود.

استفاده از بهترین ابزار برای تعمیر و سرویس لوازم برقی باعث می‌شود علاوه بر کار انجام شده به بهترین نحو، ایمنی فرد نیز در بالاترین کیفیت صورت بگیرد.

تکنوگیل با معرفی تعمیرکاران مجرب و ماهری آماده هرگونه تعمیر لوازم برقی آشپزخانه مثل ماکروفر، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اتو، جاروبرقی و غیره است.

نمایندگی سامونگ در گیلان

در هر منطقه از استان گیلان که حضور داشته باشید می‌توانید با ارتباط با سایت مجموعه و تماس با کارشناسان ما از خدمات تعمیر و سرویس تکنوگیل استفاده کنید. تعمیر قطعات لوازم برقی در منزل صورت می‌گیرد و با تماس با متخصصین مجموعه، تکنسین تعمیرات به سرعت به محل اعزام خواهد شد.

در تعمیر وسایل برقی منزل به هیچ‌وجه سهل‌انگاری نکنید و کار را به افراد نابلد نسپارید تا با خطرات مالی و جانی مواجه نشوید.

نتیجه یک تعمیر ناموفق ممکن است خطراتی مانند برق‌گرفتگی، آتش‌سوزی و یا سوختن دستگاه را به همراه داشته باشد.

نمایندگی ال جی در گیلان

مجموعه تکنوگیل علاوه بر تجربه بالا در تعمیر و سرویس وسایل برقی خانگی، به صورت دوره‌ای آموزش‌های لازم را برای کارشناسان و تعمیرکاران انجام می‌دهد.

آشنایی با برندهای مختلف تولیدات برقی باعث شده مجموعه ما تبحر بالایی در این زمینه داشته باشد و وسایل برقی مختلفی را در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر کنند.

قیمت تعمیر لوازم برقی

برای قیمت تعمیر لوازم برقی در مجموعه تکنوگیل به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که این ممکن از ارزان‌ترین قیمت در بازار صورت می‌گیرد. تکنسین‌های تکنوگیل با بالاترین استانداردهای جهانی، تعمیرات لوازم برقی را انجام می‌دهند و حتی‌الامکان به خاطر قیمت‌های بالای برخی قطعات لوازم برقی، به جای تعویض قطعات به تعمیر آن‌ها می‌پردازند.

 

تعمیرات در استان گیلان