تعمیر یخچال در رشت

تعمیر در محل

گارانتی معتبر

کمترین قیمت

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در رشت

 

یخچال نیز از جمله لوازم خانگی پرمصرف در منازل به شمار می‌رود که امروزه استفاده از آن امری ضروری خواهد بود. با گسترده شده این وسیله برقی در استان گیلان و شهرهای حومه، نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در گیلان به صورت گسترده‌ای تعمیر و سرویس این دستگاه را انجام خواهد داد.

یخچال برند ال‌جی بسیار گسترده بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار است که برخی از مزایای آن را در زیر می‌توانید مشاهده کنید :

 • استفاده از سیستم Door In Door.
 • استفاده از کمپرسور خطی (linear compressor).
 • نداشتن لرزش یخچال و صدای نامتعارف.
 • استهلاک بسیار کم.
 • دوام و طول عمر زیاد.
 • صرفه‌جویی در مصرف انرژی.
 • و غیره.

همانطور که می‌بینید کیفیت بالای یخچال ال‌جی بسیار باعث شده کاربران زیادی این یخچال را برای منزل خود انتخاب کنند. با توجه به اینکه این دستگاه از برق 220 ولت استفاده می‌کند توصیه می‌کنیم برای تعمیر آن از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید از تعمیر و سرویس خودسر آن پرهیز نمائید.

 

ایراد های رایج در تعمیرات یخچال ال جی در رشت

 

از جمله مهم‌ترین عواملی که باعث خرابی یا عیب در یخچال ال‌جی می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • برفک زدن فریزر در یخچال فریزر ال‌جی.
 • خنک نکردن فضای داخلی یخچال فریزر.
 • داغ شدن دیواره‌های دستگاه.
 • بوی نامطبوع در داخل یخچال ال جی.
 • بسته نشدن در یخچال.
 • سر و صدای زیاد و نامتعارف.
 • یخ زدن مواد داخل یخچال.
 • و غیره.

سرویس یخچال ال‌جی باعث افزایش طول عمر آن می‌شود و همچنین باعث می‌شود از هزینه اضافی برای خرید قطعات داخلی و یا خرید دوباره یخچال جلوگیری شود.

یخچال ال جی به یکی از محصولات پرطرفدار در بازار بوده و بسیاری از خانواده‌ها از آن استفاده می‌کنند. اما بعضی اوقات ممکن است در طول استفاده از این یخچال، با مشکلات متعددی رو به رو شوند. برخی از این مشکلات به شرح زیر هستند:

 

عدم سرمایش کافی در یخچال ال جی

 

عدم سرمایش کافی در یخچال، یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال ال جی است. این مشکل می‌تواند به دلیل چندین عامل مانند عدم تعویض فیلتر، به درستی بسته نشدن درب، بار زیاد در یخچال و یا خرابی قطعات داخلی باشد.

 

گرفتگی کمپرسور در یخچال ال جی

 

گرفتگی کمپرسور در یخچال ال جی احتمالا به دلیل مشکلات فنی در سیستم خنک‌کننده و یا بسته بودن لوله‌های خطوط فریزر است. این مشکل ممکن است باعث کاهش شدید در عملکرد یخچال شده و باعث خرابی لوازم خانگی شود.

 

آب ریزی از داخل یخچال ال جی

 

آب ریزی از داخل یخچال ال جی ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود. اولین دلیل می‌تواند نامرغوب بودن تنظیمات داخلی یخچال باشد. در صورتی که دمای داخلی یخچال بیش از حد پایین باشد، رطوبت هوا به صورت یخ تجمع می‌یابد و در نتیجه آب به داخل یخچال نفوذ می‌کند. دلیل دیگر ممکن است خرابی قطعات داخلی یخچال باشد، مانند درب ها، میله های چرخشی و سیستم آبسردکن. همچنین، لوله های داخلی یخچال نیز ممکن است خراب شده باشند و باعث نشت آب شوند.

 

نصب نامناسب فیلتر آب در یخچال ال جی

 

نصب نامناسب فیلتر آب می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در یخچال ال جی شود. اگر فیلتر به درستی نصب نشود، ممکن است آب با کیفیت نامناسبی در دسترس باشد و برای استفاده در فرآیندهای غذایی مناسب نباشد.

 

آلودگی بدنه یخچال ال جی با باکتری‌ها

 

آلودگی بدنه یخچال ال جی با باکتری‌ها می‌تواند به علت عدم رعایت بهداشت در خانه و یا نبودن تمیز کافی در محیط یخچال رخ دهد. باکتری‌ها می‌توانند از طریق دست‌های آلوده به سطح یخچال وارد شوند و در صورت عدم تمیز کافی، بر روی سطح یخچال و مواد ذخیره شده در آن رشد کنند.

 

پخش نشدن همگانی سرمای یخچال ال جی

 

پخش نشدن همگانی سرمای یخچال ال جی یکی از مسائلی است که تعداد زیادی از مشتریان این برند را دچار مشکل کرده است. این مشکل به طور عمده به دلیل عیب‌های فنی در سیستم سرمایشی یخچال‌های ال جی رخ می‌دهد. علت این مشکل می‌تواند شامل پر شدن فیلترهای هوای یخچال، بسته شدن پوشش هوا درون یخچال، خرابی سنسور حرارتی و غیره باشد.

 

تعمیرات در استان گیلان

 

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی یخچال ال جی در رشت

 

برای اعزام نیرو به محل نصب لوازم برقی می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید و عملیات قبل درخواست اعزام نیرو را پیگیری نمائید. همچنین می‌توانید با تماس با نمایندگی سامسونگ در گیلان نسبت به اعزام تکنسین موردنظر به محل اقدام نمائید.

پس از تماس با نمایندگان ما اعزام نیرو به محل به صورت فوری انجام می‌شود و تعمیر و سرویس در مدت زمان کوتاهی صورت خواهد گرفت. با اعزام تعمیرکار به محل و مشاهده خطا و مشکلات موجود در لوازم برقی شما، حتی‌الامکان این عیب‌یابی در محل صورت خواهد گرفت.